.

.

GoGreen Моќ (GG-13850BK) 14/3 50' SJTW Отворено Продолжување Мозок, Црн, 50 Ft

GoGreen Моќ (GG-13850BK) 14/3 50' SJTW Отворено Продолжување Мозок, Црн, 50 Ft

DEN 748.08
Износ

Произведено во Кина.Пакет висина : 31.2 cm.Пакет должина : 7.2 cm.Пакет ширина : 16.2 cm.Кога ќе добива тешки, тешки добива случува, и Go Green Моќ (GG-13850 BK) живее до тоа!На силни и издржливи, изведувачот одделение 14/3 SJTW продолжување мозок е подготвена да се тркалаат, и во затворени простории како и на отворено.Се влага отпорни, отпорни на абразија, и издржливи, дури и со продолжена изложеност на сончева светлина, папочната врвка е c ETL наведени и овластените, што е во согласност со ригорозни стандарди за тешко услуга термопластични кабел оценет за 125 volts.Нашите тешки продолжување мозок не kink, и пластични приклучоци кои ја даде здрав изградба, го прави лесно да се користи.Оваа моделирани plug продолжување мозок се препорачува за употреба со тешки опрема и алатки, со максимум 15 засилувачи и 1875 година watts.By купување на овој еден штекер продолжување мозок, вие не само што ќе добиете висок квалитет на производот; но, исто така, се еколошки мир на умот со кавга-бесплатно за рециклирање.Ние нудиме бесплатно рециклирање и бесплатен превозот задната страна на се користи производот на нашиот рециклирање објект.Ве молиме погледнете го рециклирање код и инструкции на задната страна на пакувањето и да ја посетите Go Green Моќ веб-страна за дополнителни информации.

R

Им се допаѓа и на купувачите