.

.

HLL Бања Столици,Када Трансфер на Клупата - Тешки - Прилагодлив Хендикеп Туш Стол - Бања Помош за лица со посебни потреби, Постари лица, Bariatric (550 Lbs),Б

HLL Бања Столици,Када Трансфер на Клупата - Тешки - Прилагодлив Хендикеп Туш Стол - Бања Помош за лица со посебни

DEN 2644.80
Износ

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на Луѓе.Со Не се Лизга Гумени Нога Подлога, Повеќе Стабилна и Безбедна.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 300 Фунти(136 Kg).на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.

R

Им се допаѓа и на купувачите