.

.

HUO JI E-Yooso Z-77 Механички Игри Тастатура со Виножито LED позадинско осветлување, Сина Прекинувачи, Tenkeyless 87 Копчиња Анти-Ghosting за Mac, PC, Црна

HUO JI E-Yooso Z-77 Механички Игри Тастатура со Виножито LED позадинско осветлување, Сина Прекинувачи, Tenkeyless

DEN 719.76
Износ

❤ Анти-ghosting 87 Копчиња.N-копче rollover ▶ Дозволувајќи им на мулти-копчиња за да работат истовремено со голема брзина.Секое копче е контролирана од страна на независни switch, нека ви уживајте во високо-одделение игри со брз одговор. ❤ Outemu Иновативни pluggable Сина Прекинувачи ▶ Сопствен механички прекинувачи дизајниран за долговечност, одговорност, и издржливост.Механички копчиња со средна отпорност, коишто се слушаат кликнете звук, и тактилни повратни информации. 50 милиони пати притискање тест, 4.0±0.2 мм притискање патување.Вклучува 5 резервни прекинувачи за замена во случај некои switch не работи. ❤ Претходно наместени 9 backlighting начини да се избере со Fn+In ▶ Изградена-во 8 режими музички копчиња осветлување-up модели со FN+(1-8), Поддршка индивидуализира копчиња светла со FN+(9,0) и да се направи светла на некои клучеви и други исклучите. ❤ Копчиња за Кратенки и Ергономски дизајн ▶ Лесно да пристапите до калкулатор, е-маил, веб прелистувач, волумен, медиумите итн со FN+F1-F12. Ergonomical дизајн : на зачекори keycap го прави тоа елегантни и thearc и наклонот се вклопи во вашите раце лесно да се спречи замор. ❤ Издржливост и Широк Компатибилност ▶ Двојно шут keycap за екстремни употреба.Направени од врвот одделение ABS и метални материјали, со мат-заврши текстура, тоа е здрав и стабилна.Компатибилен со Windows10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, Linux.

R

Им се допаѓа и на купувачите