.

.

ZSL Складирање Кошеви Кујна Полица за Складирање Кошница Железо Складирање Плакарот Виси Кошница Шкафот Рек Мулти-Функционални Складирање Рек Дома (Боја : Бела)

ZSL Складирање Кошеви Кујна Полица за Складирање Кошница Железо Складирање Плакарот Виси Кошница Шкафот Рек

DEN 1701.60
Износ

Кујна Полица За Складирање Кошница Железо Складирање Плакарот Виси Кошница Шкафот Рек Мулти-Функционални Складирање Решетката.Име : Кабинет железо виси кошница.Материјал : Железо.Со железо материјал, поаѓајќи од тежината е добро, и далекуводи може да бидат поставени.Може да ви помогне да ги зачувате, но исто така да зачувате простор за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите