.

.

EuisdanAA од Нерѓосувачки Челик Кабинет Облека Плакарот Род Заградата Носителот на Страната Штекер 22mm Кол 2 Buc(Gabinete де acero inoxidable, armario де ropa, soporte де varilla, soporte де brida, enchufe де

EuisdanAA од Нерѓосувачки Челик Кабинет Облека Плакарот Род Заградата Носителот на Страната Штекер 22mm Кол

DEN 287.76
Износ

Пакет Содржина : - 2 x Плакарот Род Загради,Некои Навртки(не вклучува Прачка).Одговара за 22mm/0.9" прачка кол; Вкупната Големина : 46 x 30мм/1.8" x 1.2"(D*H).Завртка Големина : 20 x 7mm/0.8" x 0.3"(L*Макс.Г); Дебелина : 2mm/0.1"; Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2".Едноставен за инсталација, одберете позиција ќе сакате да го инсталирате, поправи една од загради со завртки, и го стави на цевката, тогаш се обезбеди други заградата(Fácil де instalar, seleccione ла posición que desea instalar, fije де лос soportes един tornillos y coloque ел tubo, luego fije el otro soporte.Може да се користи на ѕид или chifferobe(Se puede utilizar en споредено о chifferobe.

R

Им се допаѓа и на купувачите