.

.

LXDZXY Столици,Туш Седиште Туш Столче Туш Столче Бања Мобилност Помош Туш Седиште Прилагодливи Туш Стол Седиште Клупата со Отстранлив Назад, Капење Помош, Поддршка Ба

LXDZXY Столици,Туш Седиште Туш Столче Туш Столче Бања Мобилност Помош Туш Седиште Прилагодливи Туш Стол Седиште

DEN 900.00
Износ

Изградени со Алуминиумска Рамка, на Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 150 Kg, на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Ергономски Дизајниран : Нашата Бања Стол е Contoured Седиште и Backrest Се Поместена со Водоотпорен Пена за Супериорна Удобност, Дренажа Дупки се Намали Лизгање или Лизгање на Обезбедени Вода, Креирање на Безбедно и Удобно Туш Седиште. 6 Висина Прилагодување : Лесно Прилагодување на Висината на Туш Столче за да се Создаде Безбедна, Прилагодено Искуство, со голем број на 50 X52 Cm, Седиштето се Прилагодува за да ги Собере за Стари лица, Пензионери, Возрасни лица, со посебни потреби, Бремени Жени.Лесен за Користење : Tool-Free, Лесно да се Соберат во 8 Минути.Зошто да Изберете Нас, Бидејќи на Нашата Туш Столче е Идеален за Стари лица, Пензионери, Возрасни лица, со посебни потреби, Бремените Жени, или Оние Кои Имаат Проблеми со Свиткување, се Протега, Имаат Артритис, Последните Коленото или Колкот Хирургија, или Се Rehabilitating.Тоа Помага во Намалување на Стресот и Unease Што Произлегува од Стравот од Паѓање Додека во Када или Туш кабина.

R

Им се допаѓа и на купувачите