.

.

Туш Завеса за Девојки со Малку Симпатична Сирена со Риби и Школки Шема Полиестер, Водоотпорен Долго Платно Туш Завеси во Собата за Бања Оркестарот Ткаенини со 12 Пла

Туш Завеса за Девојки со Малку Симпатична Сирена со Риби и Школки Шема Полиестер, Водоотпорен Долго Платно

DEN 479.76
Износ

Крпа,полиестер.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : моделот на оваа плажа туш завеса е отпечатен користење на дигитална технологија на печатење и површината не може да исчезнат.Јасни обрасци и светли бои ќе направи да се чувствувате како да сте во една убава плажа кога ќе одиме во бањата.Ви овозможува да уживате во релаксирачка бања време после напорен ден на работа.ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% Полиестер туш завеса.Долг животен век на употреба.Супер Вода-отвратителен Ткаенина се Третира да ги Споделите со Вода Мушка Остане на Површината, Брзо се Одвратат и Сува.Водата не заплисне надвор преку туш завеса.Може да се задржи бања кат сува.Во зима, Тоа може да го спаси температура од бања или туш во соба и да се спречи топлината од дистрибуира изгуби премногу брзо.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нашата туш завеси може да биде машина за измиени или со рака-изми на собна температура.C-кука дизајн е лесен за инсталирање или отстранување.ИСКЛУЧИТЕЛНА ОДГОВАРААТ : Оваа плажа туш завеса внимателно спакуван.Големината е 72x72 Инч.И уште 12 C-обликувани пластични куки.Нашите туш завеси рака се намали и stitched така големината имаат 1-2 cm грешка.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ова туш завеса нема посебен мирис и може да не му се наштети на телото.Поради различната резолуција на екранот.Вистински производ добил ќе биде малку поинаков од бојата, ние екранот на мониторот.Ако наидат на проблеми по добивањето на нашата стока.Ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се осигурате дека вашиот проблем е правилно да се реши.Совршен подарок за сите вашата сакана луѓе.Секој ќе се возбудени од оваа Бања Туш Завеса, како оваа Мала Симпатична Сирена hower завеса има светла боја и исклучителна форма.Можете да уживате во личниот простор додека се тушираат.【ПОВОД】 : Нашите уникатни и модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Тоа е брз начин за да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, детска бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок.【Применливи луѓе】 : совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг, син, ќерка и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни.【3 D МАГИЧЕН】 : Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот ентериер.【ВИ ДАДЕ НАЈМНОГУ ОДМОР МОМЕНТ】 : Бањи се на место да се опуштите.Нејзините каде ќе се трошат значителен дел од денот, е место за да се релаксираат толку внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Се чувствувате тоа ви донесе полна со виталност и забава бања време 【МОДА ПРИВАТНА СОПСТВЕНИ】 : Прилагодено, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Мажи, жени, деца, тинејџери, момчиња или девојки ќе љубов оваа точка.【СОВЕТИ】 : Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во pc монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите