.

.

ЛА ЏОЛИ МУЗАТА Големи Памук Јаже Ќебе Кошница, Мекото Ткиво на Перење Кошница за Ќебиња Играчки Јога Мат, Мека бебе соба за Складирање, 21(L) x 15(W) x 13(H), Овална, Надвор Бе

ЛА ЏОЛИ МУЗАТА Големи Памук Јаже Ќебе Кошница, Мекото Ткиво на Перење Кошница за Ќебиња Играчки Јога Мат, Мека

DEN 767.76
Износ

Направен од Природни Памук Јаже - Ќебе Кошница е Хемиско-бесплатно, кожата-пријателски, кој одлично мекост, без иритирачки мирис.Безбедна за бебе, деца, и нула бесплатно да подови или ѕидови.Пространа Простор за Складирање - 21"(L) × 15"(W) × 13"(H), оваа овална јаже кошница одговара на различни организирање потреби : ќебиња, перење, перници, играчки, книги, списанија, фитнес опрема, крпи и повеќе.Издржливи и Преносни - Високо еластична памук јаже прави ќебе кошница доволно издржливи и ја поврати својата форма со пополнување предмети.Лесен транспорт со 2 големи standable и цврсти рачки.Разноврсна Прилики - Овална Големи Перење Кошница може да се широко се користи во затворен простор : бебе соба, спална соба, бања, дневна соба, перење и слично. 100% Задоволство - 24/7 услуги на клиентите и целосна наплата & враќање гарантира ако кој било проблем по приемот на производот.

R

Им се допаѓа и на купувачите