.

.

MUPATER Свитлива Бамбус Забавува Перење Кошница со Капак, Две-Дел Расклопна Забавува со Отстранлив Лагер Торба

MUPATER Свитлива Бамбус Забавува Перење Кошница со Капак, Две-Дел Расклопна Забавува со Отстранлив Лагер Торба

DEN 2159.76
Износ

【СО ДУПЛИ ПРЕГРАДИ】со Оглед на вашите потреби за класифицирани складирање, ние дизајниран бамбус перење попречи во простор одделени со две прегради, која е различна од други обични алишта кошеви.Можете да ги зачувувате облека според светлината и темнината бои за да се избегне проблеми на боење. 【FOLDABE И ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН】На бамбус перење кошница е надграден за да се количка, што го прави многу лесен за да можете да ја користите.Можете да оџакот тоа кога не е во употреба, па тоа не е заземаат простор.Со двојно пренослив и перат памук платно перење наредени кеси за лесен транспорт од перење кошница да го машината за перење. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Оваа перење кошница се направени од издржлив, одржлив и еко-пријателски бамбус.Тоа секако се противи на дамки и мириси, и изграден да трае долго време се користи.Капакот може да се скрие на валкана облека додека, исто така, одржување на вашиот валканите алишта надвор од очите.Тоа исто така го прави повеќе простор за да можете да ја користите капак врвот како мала tabletop за складирање. 【ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ БАМБУС】не треба да се грижите за преземање долго време да се грижи за оваа бамбус перење кошница.Само избришете ја со влажна крпа или исчистете ја со благ сапун и вода.Бидете сигурни да се исуши тоа целосно после миење. 【ИДЕАЛЕН ИЗБОР】Додадете природен допир да вашиот дом со организација и декоративни бамбус slats може да додадете еден допир на елеганција да било перење соба.Отворен slats помогнат на перење кошница вентилирани и да се спречи облека од добивање остарел.Вкупната големина : 22"W x 25.3"H x 14"Г тежина капацитет на капакот : 33lbs.

R

Им се допаѓа и на купувачите