.

.

menolana Ткаенина Машина за Шиење Складирање Торба Голем Капацитет Плетење Организација

menolana Ткаенина Машина за Шиење Складирање Торба Голем Капацитет Плетење Организација

DEN 863.76
Износ

Големина(Dxšxv) : 48x24x31.8cm / 18.89x9.44x12.51inch.Голем Капацитет : Неколку џебови се пространа за вашата тема, игли, spools, thimbles, лента, ножици, bobbins, или било кој друг прибор за шиење.Премиум Квалитет : Направени од водоотпорен оксфорд ткаенина материјал.Двонасочна патент лесно да се стави машина и извади.Четири основи спречи лизгање и да се избегне стружење, и исто така реквизит оваа торба нагоре.Применливи Прилики : Машина за Шиење торбичката одговара за одмор, класа, партија и др.Најдобриот подарок за вашата девојка, ќерка, сопруга, пријатели на Мајчината Ден, Божиќ, роденден, годишнина, Денот на Вљубените.Неколку Начини за да се Носат : На поместена се справи и отстранлив рамо, рака ви даде опција да се носат со рака или на раката.

R

Им се допаѓа и на купувачите