.

.

Dilwe Спортски Шишарки, 10 Компјутери Рамен Високо Видливи Обука Конуси со Мрежа торбичката за Фудбал Затворен Отворено Спортски Тренинг Означување Потреби

Dilwe Спортски Шишарки, 10 Компјутери Рамен Високо Видливи Обука Конуси со Мрежа торбичката за Фудбал Затворен

DEN 1480.80
Износ

КВАЛИФИКУВАН МАТЕРИЈАЛ : Овој спорт шишарки е донесување на добри PP материјални, не-токсични, невкусна, добра цврстина, bendable и издржливи.МУЛТИ-БОИ ЗА да ИЗБЕРЕТЕ : Овој диск маркери поставени вклучени 10 парчиња на конус во 5 различни бои, 2 црвени, 2 жолта, 2 сина, 2 зелени, 2 портокал.Тие ви направи видливи и око-фаќање од далеку далечина, што нудат безбедно и увери активности на отворено.ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНОСТ : Различни од традиционалната дискот конуси, овие рамен диск маркери овозможува да се кандидира, скокаат, или печат, на овие маркери без дробење или кршење, која ветува дека вашата безбедност за време на спортски тренинг.Плус, тоа може веднаш да се врати во оригиналниот облик.MESH ТОРБА ЗА СЛОБОДНИ : Со оваа мрежа торба, што можат да носат нив да се насекаде каде што сакате.Добие комплетна диск маркери поставени, и имаат интересен обука собир со вашето семејство.ГОЛЕМА ACCESSARY ЗА СПОРТ : диск за напредок е неопходен додаток за разни спортови.Тоа може да се нагласи агилност вежби за кошарка и фудбал обука, или да биде на граница линија маркери на фудбалски терен, што е мора да се има за внатрешна и надворешна спорт.

R

Им се допаѓа и на купувачите