.

.

2 Јасно 18650 & CR123A 4 Батеријата Држач за Чување за 18650 Батерии

2 Јасно 18650 & CR123A 4 Батеријата Држач за Чување за 18650 Батерии

DEN 163.20
Износ

Совршениот организатор за полни и празни батерии.Овој случај се вклопува 65mm 18650 батерии само – Тоа не одговара 69mm 18650 батерии.Тешки материјал сит се вклопуваат и се прилепува ултра тесни - Лесен и едноставен за употреба. Батерија 18650 Носител е направена од издржлива пластика, па тоа ќе трае.Држи вашиот 18650 литиум батерии безбедно и организирано. 2 Тешки 18650 & CR123 A 4 Батеријата Носителот Складирање Случаи.Овие се многу солиден случаи се продаваат.Прилепува затворени со тешки затворач.Овој држач не ќе се отвори во вашата чанта или панталони.Нема повеќе да има случај отворат и имаат батерии краток надвор или да се загрее додека си ги носеа.Важно : Овој случај се вклопува 65mm 18650 само батерии ?Тоа не се вклопува 69mm 18650 батерии.

R

Им се допаѓа и на купувачите