.

.

ClutchXperts SPC Спојки Усогласување Алатка Компатибилен Со 1990-1994 Мицубиши Eclipse 2.0 L Не-Turbo

ClutchXperts SPC Спојки Усогласување Алатка Компатибилен Со 1990-1994 Мицубиши Eclipse 2.0 L Не-Turbo

DEN 311.76
Износ

Земја/Регион На Производство : Сад.Производителот Дел Број : SPC-XT52003 ECNAT.Завршна Површина : Пластика.Гаранција : Yes.Бренд : SPC.Спојката Усогласување Алатка е од суштинско значење за соодветно усогласување на притисок плоча, диск и flywheels за време на спојката инсталација работа.Оваа тешка должност усогласување алатка ќе одговара на апликации е прикажано подолу.КОМПОНЕНТИ : SPC Премиум Тешки Спојки Усогласување Tool APPLICATION : Компатибилен со 1990 - 1994 Мицубиши Eclipse ГШ (2.0 L DOHC 4cyl не-турбо)ТОЧКА СПЕЦИФИКАЦИИ : Бренд : SPCManufacture Дел Број : SPC-XT52003 ECNATSurface Крај : Plastic Warranty : Yes Country на Производство : сад.

R

Им се допаѓа и на купувачите