.

.

Тесла Модел 3 Модел Y Задните Седишта на домашни Миленичиња ги Покрие, Водоотпорен Нула Доказ Nonslip Миленичиња Куче задното Седиште Опфаќа Hammock за Моделот 3 Y Зима Дода

Тесла Модел 3 Модел Y Задните Седишта на домашни Миленичиња ги Покрие, Водоотпорен Нула Доказ Nonslip Миленичиња

DEN 863.76
Износ

Специјално дизајнирани : Задното Седиште Милениче Поклопецот е обичај-намалување специјално за Тесла Модел 3 Модел Y. ги Собере сите 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Тесла Модел 3 2021 2022 2020 Модел Y. Заштитете го вашиот Тесла Модел 3 Y задното седиште од гребнатини, дамки, лабава крзно, како и други пет проблеми со кои сакате да се избегне.Не се лизга Водоотпорен : 100% водоотпорни.Од водоотпорен материјал целосно ги штити вашиот автомобил седиште од течности/spills.Поддршка со висок квалитет на nonslip мрежа обезбедува столче покрие останува во место надополнета со седиште подлога обезбедува тоа не budge.Клупата т заштитник на седиштето совршено.На BASENOR Автомобил Покритие е дизајниран исклучиво за Моделот 3 т грижите за штета за вашите автомобили задното седиште повеќе.Тоа е, мора да има додаток за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Тесла Модел 3 2021 2022 2020 Модел Y сопственици што сакаат да ги заштитат своите задните седишта.

R

Им се допаѓа и на купувачите