.

.

Сера 3 Дел Ампули Дополнителен Пакет Аквариум Тест Колекции

Сера 3 Дел Ампули Дополнителен Пакет Аквариум Тест Колекции

DEN 316.56
Износ

Земја На Потекло : Германија.Пакетот Висина На Производот Е 5.51 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 1.57 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 3.54 Инчи.Висок квалитет на сера ампули направен од Стакло се идеално одговара за извршување на сера вода тестови, но исто така и за точната доза на грижа и третман производи.Скалата е многу прецизен и ги исполнува условите за висок квалитет на мерење на Шишенцето.

R

Им се допаѓа и на купувачите