.

.

whl Торба Училишниот Ранец Поставите Девојки и Момчиња Детска Градинка и Основното Книга Торба Деца Поводник и Темперамент Ранец Зоолошката градина Колекција Ране?

whl Торба Училишниот Ранец Поставите Девојки и Момчиња Детска Градинка и Основното Книга Торба Деца Поводник

DEN 1417.44
Износ

Ранец користи високо-квалитетни патентите и прилагодливи рамо ремени.Можете да ја прилагодите неговата должина, за да одговараат на вашата висина и телесна форма за ублажување на рамо притисок.Мали играчки, закуски, и облека и дека бебето сака може да се стави за да се задоволат различните потреби на бебето да оди на училиште и да патуваат.Не се лизга градите тока да се одржи на центарот на гравитација, дебели рамо, рака за бебиња рамената, 195g светлина.Проширува рамо ремени : 4.5 cm широк дише рамо ремени за удобно рамената. 3 M Ноќ Рефлектор : Силен одраз под слабо светло во текот на ноќта да му дадете на вашето бебе малку поголема заштита.Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.(Времето за испорака е 15-30 дена)Име : училиште торба, патување деца backpack Color : розова, жолта, green Size : Мал : висина 27 * ширина 21 * дебелина 13 cm, големи димензии : висина 31 * ширина 24 * дебелина 13 cm Weight : за 200g Material : Висока густина полиестер fiber Suitable за : 80-150cm Packing листата : 1 X backpack Usually ние брод во рок од 1 до 3 дена и ќе пристигне во рок од 9-16 дена.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 0.2 инчи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, тоа е нашата чест да ви овозможи со нашата целосна услуга и најдобрите поддршка.Ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

R

Им се допаѓа и на купувачите