.

.

YSTARDREAM Шише за Вода Превозникот Торбичка Покрие Прилагодливи Шише за Вода Носителот на Рамо, Рака

YSTARDREAM Шише за Вода Превозникот Торбичка Покрие Прилагодливи Шише за Вода Носителот на Рамо, Рака

DEN 215.76
Износ

【Материјал】Изработени од мек, neoprene материјал, многу флексибилни еколошки и без мирис. 【Големина】Дијаметар : 9.5 cm (3.7") Висина : 26cm (10.4")на neoprene се протега да се вклопи во повеќето шишиња. 【Карактеристики】мек и еластичен материјал може целосно да се заштити површината на вашиот шише од гребнатини, гребнатини, цедење, итн., и во исто време има одредени топлинска изолација функција, така што не се лесно да се изгори. 【За луѓето】Многу погоден за деца и возрасни, што се користи за одење, трчање, фитнес, велосипедизам, итн.Опремени со прилагодливи рамо, рака, погоден за сите телесни типови, можете да го носат на вашето рамо или crossbody како crossbody торба или носете го во вашата рака. 【сопствени направени 】шише за Вода превозникот е достапен во различни прекрасни бои,Поддршка на измената на вашиот ексклузивен модел.Уникатни карактеристики на нашата neoprene шише за вода превозникот☀ направен од висок квалитет на neoprene материјал☀ Стилски дизајн,мода вашиот живот☀ со отстранлив прилагодливи рака☀ Лесен и удобен Neoprene капакот ,имајте на температура од пиење,исто така, избегнувајте да горат вашата рака☀ Лесно да се чисти,Машински перат☀ Заштитете го вашиот шише површина од тоа да биде изгребани, стружење, истиснување и така натаму е Применливо sceneideal: за на училиште,работа,патување,кампување,одење,трчање,планинарење и многу други outdoorsports.Имајте на температура од пиење исто така се избегне да горат вашата рака,тоа е одлично за стаклено шише од не ' рѓосувачки челик и пластични шишиња,спорт и енергетски пијалаци.

R

Им се допаѓа и на купувачите