.

.

Куче Гајба Маска, Оксфорд Ткаенина Милениче Кинолошки Покрие Универзална Одговара за 24 30 36 42 48 Инчи Куче Гајба - со 1 2 3 Врати, Џебови и Решетката Прозорецот за Мали, С

Куче Гајба Маска, Оксфорд Ткаенина Милениче Кинолошки Покрие Универзална Одговара за 24 30 36 42 48 Инчи Куче

DEN 767.76
Износ

КАФЕЗ ПОКРИЕ ГОЛЕМИНА - Димензија : 43 L x 29 W x 30 H инч.Универзална одговара за повеќето од 42 инчи стандард жица гајба.ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ВАШИОТ ГАЈБА ПРЕД ЦЕЛ.ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ - Направени од издржлив и windproof оксфорд ткаенина.Конвертирање на кучето гајба во пријатна "ден" како и на атмосферата за да се намали неговата нервозна и лае.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Лесно да се инсталира и пристап од голем патент отворање.Три страна може да се користат заедно или одделно, и две мрежа прозорец со размавта може да се прилагоди видливост и вентилација.Две џебови за чување миленичиња играчки и храна.ОСТАНЕТЕ ВО МЕСТО - Fix на жица гајба со 4 ви дава опција да изберете на дното.Жица гајба не е вклучена.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Висок квалитет на ткаенина со rhombus шема комплименти вашето куче гајба со мешање на тоа во почетниот décor.Ова куче се создаде поклопецот е направен од тешки 600 D полиестер оксфорд ткаенина која блокира студен ветер и дава темна околина за вашето куче да спијам;.Уникатен дизајн целосно да отвори три страна опфаќа, можете да го отворите двете страни во зависност од позицијата на кафезот врата;.Две силни мрежа прозорец со размавта, обезбедува вентилирани средина, дури и ако страна опфаќа се затворени;.Четири брави на дното за да се поправи куче кинолошки маска, ова ќе биде корисно ако вашето куче сака да се чувствува и повлечете го поклопецот.Жица гајба не е вклучена и производот е само маска.Куче гајба покрие Универзална одговара за повеќето бренд стандард жица куче гајба.Ве молиме мерка вашиот гајба големина пред цел !.Жица гајба не е вклучена и производот е само маска.Куче гајба покрие Универзална одговара за повеќето бренд стандард жица куче гајба.Ве молиме мерка вашиот гајба големина пред цел !.Достапно во 5 големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите