.

.

Impresa Компатибилен 4 Пакет Дихтунзи/O-Прстени за Klean Kanteen Класичен Капа

Impresa Компатибилен 4 Пакет Дихтунзи/O-Прстени за Klean Kanteen Класичен Капа

DEN 119.76
Износ

Совршена Замена : Совршена замена дихтунзи / o-прстени / заптивки за сите Klean Kanteen (TM) Класичен капи, вклучувајќи Спорт Капа, Sippy Капа, Бамбус Капа, Јамка Капа и Нерѓосувачки Јамка Капа.Дихтунзи само, шише не се вклучени.Го замени Вашиот Изгубени Или Лабава Заптивка : Дихтунзи се изгуби периодично и се warped/истрошени со текот на времето.Оштетени заптивка (заптивка или не, на сите) значи сиромашните печат, што доведува до течни шише.И секогаш имате резервна на рака!.Направени Од Високо-квалитет, Храна-безбедно Силикони : Нашата дихтунзи се направени од високо-квалитетни, трајни, храна-безбедно силикони и се BPA-free, phthalate-слободни и латекс-слободни.Заштедите Пари, Лесно Да го Инсталирате : Замена на дихтунзи за овие капаци се често тешко или скапо да се најде - не се купи нов капак, само да добијат нов сет на дихтунзи за да ви трае 4x како долг.Лесен-за-install - насоки подолу. 4 дихтунзи по пакет.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Impresa Производи (TM) резервни замена на производот состанок или пречекорување на квалитетот на ОЕМ дихтунзи за Klean Kanteen (TM) (врз основа на Impresa е во куќата тестирање).f имате било какви прашања во врска одговара, ве молиме контактирајте со нас преку пред да ги купите.Дихтунзи само, шише не се вклучени.Инструкции за инсталација : 1.) Користејќи долг, тенок спроведување (како што е тенка, flathead шрафцигер или нокти датотека), pry стариот заптивка во текот на усна држи во место (треба лесно отстранување).2.) Малку се водат од новиот заптивка и место околу капа.3.) Работа на заптивка сите на патот надолу и преку усна да се одржи во место.Сите Во Собата!Совршена Замена : Совршена замена дихтунзи / o-прстени / заптивки за сите Klean Kanteen Класичен капи,вклучувајќи Спорт Капа, Sippy Капа, Бамбус Капа, Јамка Капа и Нерѓосувачки Јамка Капа.Го замени Вашиот Изгубени Или Лабава Заптивка : Дихтунзи се изгуби периодично и се warped/истрошени со текот на времето.Оштетени заптивка(заптивка или не, на сите) значи сиромашните печат, што доведува до течни шише.Секогаш имаат aspare на рака!Направени Од Високо-квалитет, Храна-безбедно Силикони : Нашата дихтунзи се направени од високо-квалитетни, трајни, храна-безбедно силикони и се BPA-free,phthalate-слободни и латекс-слободни.Заштедите Пари, Лесно Да го Инсталирате : Замена на дихтунзи за овие капаци се често тешко или скапо да се најде-не се купи нов капак, само да добијат нов сет на дихтунзи за да ви трае 4x како долг.Ве молиме имајте во предвид : Ова е генерички производ произведени и дистрибуирани од страна на Impresa Производи.Ова не е Klean Kanteen ОЕМ производи и Impresa Производи нема поврзаност со orendorsement од Klean Kanteen.Нашиот производ не е покриена под било Klean Kanteenmanufacturer е гаранција.На Klean Kanteen бренд имиња и логоа се registeredtrademarks на нивните сопственици.Секоја употреба на Klean Kanteen трговската марка, модел или на кој било otherrelated ознаки се направени исклучиво за целите на опишување и илустрираат компатибилност.

R

Им се допаѓа и на купувачите