.

.

Елегантен Декор VF-1005 Една Бања Суета Сет, 24, Кафена/VF-1005

Елегантен Декор VF-1005 Една Бања Суета Сет, 24, Кафена/VF-1005

DEN 504.00
Износ

Мермер countertop.Порцелански потоне.Направен од Цврсто дрво и МЕДИЈАПАН.Овој класичен изглед од нашиот препознатлив "Danville" линија на мермер врвот vanities карактеристики дворци, почитан стил, и секако ќе го подобри секој дом или канцеларија бања!вклучува автентична крем мермер countertop, овална бели порцелански под планината потоне, а Хан насликани тиково заврши кабинет со убави цвеќиња резба и елегантно врежан цврсто дрво нозе, антички бронза заврши копчиња.Ги комбинира одличен дизајн и безвременски убавина!мерења : W24" x D21" x H35" автентична крем мермер countertop пред-drilled Тапа дупки, 8" се шири бели порцелански под планината потоне антички бронза заврши вратата копчиња 2 врати, 1 полица изградени во внатрешноста на печката-сушени цврсто дрво и МДФ чешми прикажана не се вклучени.Ве молиме имајте на ум дека поради природните карактеристики на камен, бојата и/или моделот на секој countertop може да се разликуваат од сликите.Нема две плочи од мермер се исти.Доаѓа целосно собрани со стручно конструиран за пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите