.

.

MoKo Патент Врзивно средство со 3 Прстени, Мулти-Џеб Врзивно Папка Padfolio Портфолио Бизнис Организатор Случај Торбичка со Рачка и Рамо, Рака за Таблет, А4 Големина на Док

MoKo Патент Врзивно средство со 3 Прстени, Мулти-Џеб Врзивно Папка Padfolio Портфолио Бизнис Организатор Случај

DEN 863.76
Износ

Училишни Материјали - 600 листови хартија големи zip до врзивно организатор, тоа може да се задржи А4 големина на хартија во добро организиран и поглед на нив во текот на пригоден начин.Пренослив 3-прстен Дизајн - Со стабилна отстранлив 3 инчен O-прстени,слободно да додадете и да се намали страница.Доволно Капацитет - Мерење max 14.17 x 12.99 x 3.54 инчи (36 x 33 x 9 см).Краток патент џебови и 2 внатрешниот датотека мрежа џебови може да се продавница друга тема датотеки.Надворешниот џеб може да се сместат моливи, картички и други канцелариски материјал за лесен пристап.Премиум Материјал - Направени од издржлив и водоотпорен најлон ткаенина може да се заштити вашиот документи правилно.Лесен за Користење - Мазна патент затворање за лесен пристап, на задебелена отстранлив носење на рака и рачка за разноврсна сметководствена.Земете портфолио на go!.Големина : 14.17 x 12.99 x 3.54 инчи (36 x 33 x 9 см).Може да се одржи А4 и 14-инчен таблет.Повеќе патентите можат да ги задоволат вашата потреба за пристап до документи во различни ситуации.

R

Им се допаѓа и на купувачите