.

.

Тетоважа Поправка Агент, За Лична Нега Агент Microblading Поправка 5Pcs Microblading Пигмент Пирсинг & Тетоважа Материјали

Тетоважа Поправка Агент, За Лична Нега Агент Microblading Поправка 5Pcs Microblading Пигмент Пирсинг & Тетоважа

DEN 268.56
Износ

★ СИЛНА СИЛА : Брзо оздравување и влага задржување, да ги Задржи тетоважа непроменети.Интензивно го хидрира, нежно чисти и ја штити тетовирани кожата.Дури и вашиот тетоважа има обнови, вие се уште можете да го користите за да се задржи на кожата магла, здрава и живописни бои. ★ Поле НА ПРИМЕНА : Ова е важен микро-сечилото додатна опрема, погодна за репарација на многу делови на тетоважа, вклучувајќи ги веѓите, очите, кожата околу усните, итн., подобро да се грижат за кожата по тетоважа. ★ ЕФЕКТИВНИ : Оваа тетоважа боја одредување агент може ефикасно чистење, отстранување на возраст cutin, и dredge кожата апсорпција канал.Поправка грижа, брза поправка, боја блокирање, добра верност, го подобруваат ефектот.Побрзо поправка, помага кожата задржи водата и хидрира кожата, лесен за употреба. ★ ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : мала тежина и мал во големина, пренослив дизајн, лесно да пристапите и складирање.Тетоважата поправка агент да може ефективно да се обезбеди влага да им помогне на враќање на кожата на здрава состојба.Помага да го направите рана по држејќи се за употреба.Тетоважа aftercare е исто така многу ефикасен за сува кожа услови. ★ 5 ML X 5 ШИШИЊА - Еден мал шише може да ги поправи различни делови, вклучувајќи ги веѓите, eyeliner и усните.Секојдневно тетоважа грижа е идеална за нега и за веќе тетовирани.Најдобрите подароци за почетници и тетоважа уметници.Ако вашите пријатели љубов тетоважи, тогаш тие мора да имаат потреба од наша поправка крем.Совршен за лична употреба или tattoo студио.Оваа тетоважа поправка агент е основна алатка за луѓе кои сакаат тетоважи.Функција : 1. Ги решава проблемите на дебели scabs, бавно печење и сиромашните боја задржување по тетоважи. 2. Брза поправка, намалување на сувост на кожата, да го поправи бојата и да ја поправите боја. 3. Усвојува природните, безбедно и не-токсични состојки, оштетувања на кожата. 4. Лесен и со мал во големина, пренослив дизајн, лесно да пристапите и складирање. 5. Еден мал шише може да ги поправи различни делови, вклучувајќи ги и веѓи, очи и усни.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов.Предмет Тип : Тетоважа Поправка Агент рок на траење : 3 години Спецификација : 5ml x 5 шишиња Погоден : поправка и поправи боја по секоја тетоважа.Ефикасност : Помага да се поправи веѓи, очи, усни тетоважи, итн.По завршувањето, тоа го постигнува ефективен фиксација и боја блокирање, брзо санирање на кожата.Употреба : 3-5 пати на ден, континуирана употреба за 5-7 дена да помогне да се постигне брза поправка ефекти.Пакет листата : 5 x Шишиња на Тетоважа Поправка Агент.

R

Им се допаѓа и на купувачите