.

.

Weaver Кожа Савана Куче Јака

Weaver Кожа Савана Куче Јака

DEN 800.40
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Богат браун премиум англиски лигамент кожа.Мода Напред стил.Масло протри хардвер.Како уникатен како и неговиот имењак градот, оваа богата браун премиум англиски лигамент кожа јака има гроздобер атмосфера, со еден допир на искра за модерен стил.Обележан со бакар или тиркизна кожа облоги, антички цвет conchos, јасно Сваровски кристали поставени во pewter прстени и гравирани бакар места за премиум изглед на било куче.Тексас-инспириран широк бел крои додава мода напред стил.Масло протри хардвер.Непобедлива Квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите