.

.

Кинолошки Покрие 36 Инчи, Куче Гајба Покрие Водоотпорен, Пет Кафез Опфаќа Сенка и Windproof, Мачка Кинолошки Опфаќа за Внатрешна Отворено

Кинолошки Покрие 36 Инчи, Куче Гајба Покрие Водоотпорен, Пет Кафез Опфаќа Сенка и Windproof, Мачка Кинолошки

DEN 573.36
Износ

Дише и Издржлив Материјал : Направен од висока густина полиестер, кучето гајба поклопецот е силен и издржлив да му се спротивстават на куче гребење и џвакање, водоотпорен и windproof.Тоа се еколошки и не-токсични во споредба со другите капак и нема да предизвика внатрешноста на кафезот да се затнат.Стандард Куче Гајба Покрие Големина : куче гајба покрие мерки "L36 x "W23 x "H27 , одговара на повеќето 36 инчи" големо куче жица гајби, ве Молиме да се измери вашиот гајба пред вашата цел.Одговара на повеќето стандардни 36 инчи големина kennels од средни до големи!.Куче Sweet Home : Куче гајба покрие дава куче релаксација и поттикнување на спиење.Го опфаќа вашето куче е празна кутија за да обезбеди приватно, сигурност, удобност и ден-како средина за заштита на вашето домашно милениче од ветер и дожд.Одржување : Тоа е не се препорачува да се исуши или машина за миење.Малку ја избришат со мека четка или влажна крпа, плус малку сапун.Куче гајба покрие вклучува 5 клапи, кои се пред се, страни,назад и горниот панел.Двете страни имаат две мрежа прозорец ,мрежа прозорецот на екранот за да им даде на вашиот кучиња добро вентилирани средина.Лесен За Користење : куче гајба покрие вклучува Еден влезните врати.Постојат два ремени на дното за да се поврзе кафез.Тоа може да се свитка грб рамно за складирање и преносливост.Црн петок,Сајбер понеделник и Божиќ Подарок.Ако имате било какви прашања во врска со тоа, Само нас контакт и ние ќе ви обезбедиме решенија во рок од 24 часа.Производ Функција:1.Обезбеди удобно, темно средина за вашето куче за да помогне да се дојде до побрзо заспивање.2. Куче кинолошки капакот е изработен од полиестер оксфорд, кој го блокира поголемиот дел од директно сонце, отсечени студениот ветер, и обезбедува голем број на прозорци, можете да изберете според барањата на пропустливост на воздух.3.Вие сте во можност да го користите без ништо комплицирано.Тоа е лесно да се чисти, како и.Миленичиња гајба поклопецот е лесен, свитлива, и доаѓа во мал пакет кога shipped4.Дебела поместена го прави полесно да се носат.Совети:Тоа е не се препорачува да се исуши или машина за миење.Малку ја избришат со мека четка или влажна крпа, плус малку сапун.Големина:30" : Должина : 30" * Ширина : 19" * Висина : 21"36" : Должина : 36" * Ширина : 23" * Висина : 24"Пред да нарачате, ве молиме да се измери надвор димензии на вашето куче гајба за да бидете сигурни дека сте купување на соодветна големина на гајба поклопец за вашиот жица гајба.Боја : Camouflage Your милениче ќе љубов свој ден со овој маскирна куче гајба капак.

R

Им се допаѓа и на купувачите