.

.

Fielect DC Моќност 5.5x2.1mm Женски 6.3x3.0mm Машки Адаптер за Полнач Метал Пластика 5Pcs

Fielect DC Моќност 5.5x2.1mm Женски 6.3x3.0mm Машки Адаптер за Полнач Метал Пластика 5Pcs

DEN 138.96
Износ

【Параметар】 - Вкупна ширина : 12mm/0.47" ; Вкупна висина : 42mm/1.65" ; Материјал : пластика, метал ; Боја : црна, сребрена, зелена. 【Карактеристики】 - Solderless рка приклучоци за звучник жица,Без електрична допрете, без спојување, не crimping, само мал шрафцигер. 【Предност】 - РКА да AV завртка терминал конектори,за 360 степени зафат гази помогне лесно приклучување и unplugging, тогаш зезнав целосно надолу. 【Апликација】 - Говорник жица за да РКА адаптер, фоно РКА plug да AV завртка терминал приклучок конектор за видео надзор видео AV balun. 【Тоа како да го користите】 - со Користење на овој РКА машки терминал конектори за поврзување на аудио/видео интерфејс на уредот, како што се security жици, опрема за следење, домашно кино, музика во заднина, конвертор, итн., за transmiting аудио и видео сигнали.Fielect Аудио Видео Connector Specifications : Вкупна ширина : 12mm/0.47"Вкупна висина : 42mm/1.65"Материјал : пластични, metal Color : црна, сребрена, green Product опис : 1.РКА машки приклучок конектор да AV завртка терминал, погоден за мал аудио и видео електронски проекти и апликации за видео надзор.2.Без електрична лента, без спојување, не crimping, само олабавување на завртка, вметнете ја жицата, а потоа користете шрафцигер да ги затегнете ја завртката.Пакет Содржина : 5 Pcs x Аудио Видео Connector Note : 1.Големината на производот рачно се вреднуваат, ве молиме овозможи мало грешки, ви благодариме за вашето разбирање.2.Вистински производ и бојата на објектот што е прикажано на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.3.Ве молиме обрнете внимание на големината на објектот пред да го купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите