.

.

Starbrite тетоважа мастила од Суштинско значење 25 Мастило Сет 2 (НОВИ)

Starbrite тетоважа мастила од Суштинско значење 25 Мастило Сет 2 (НОВИ)

DEN 767.28
Износ

Бебешко Сина, Линеен Сива, Сина Замрзнување, Brite Портокалова, Сина Земја, Флорида Мов, Тревни Зелена, Убиец Киви, Лаванда, Лист Зелена, Lippy на Ѕвонење, Полноќ Сина, Ментолот Зелена, Виолетова Purps, Виолетова Дожд, Кралска Сина, Груб Руж, Rusty Портокал, Лосос Суши, Скарлет Црвена боја, Стил Сина, Бура Облак, Племенски Црна, Турбо Црна, и Вампир Црвено.starbrite мастила. 100% автентични мастила.Произведено во САД. 25 бои. 1/2 оз секој.Star Brite Бои со gotcha на Резерви обезбедува индустрија со една од најпознатите автентични, најпаметните, и најчистите бои.Star Brite Бои е произведен во Конектикат, САД од страна на Tommys Материјали и може да се разликуваат од конкуренцијата со својот винил умре-намалување на етикетата и шишиња.Овој сет следниве бои се вклучени : Baby Blue, Линеен Сива, Сина Замрзнување, Brite Портокалова, Сина Земја, Флорида Мов, Тревни Зелена, Убиец Киви, Лаванда, Лист Зелена, Lippy на Ѕвонење, Полноќ Сина, Ментолот Зелена, Виолетова Purps, Виолетова Дожд, Кралска Сина, Груб Руж, Rusty Портокал, Лосос Суши, Скарлет Црвена боја, Стил Сина, Бура Облак, Племенски Црна, Турбо Црна, и Вампир Црвено.

R

Им се допаѓа и на купувачите