.

.

Светски Познатиот Примарна Боја На Мастило Поставите #1

Светски Познатиот Примарна Боја На Мастило Поставите 1

DEN 791.76
Износ

Светски Познатиот Тетоважа Мастило 1oz.Основно 12-Боја на Мастило Постави Светски Познатиот Тетоважа Мастило е револуционизира индустријата со нивниот висок квалитет тетоважа мастила.Нивната посветеност и знаење за тоа како да се засили тетоважа уметници работа се причините зошто тие се користи од страна на најбараните уметници од целиот свет.Светски Познатиот мастила се вегетаријанци-friendly и ЕУ одобрени.Тие се sterilized со гама зрачење и пакувана во кристално-flex шишиња со безбедна пресврт капа и подесувате и вода доказ етикета.Примарна Боја на Мастило Поставите #1 доаѓа заградени со 12 светла и храбар примарна боја 1oz.мастило шишиња.Поставете ги Вклучува следниве Бои : Пол Роџерс Црвена, Еверест Портокал, кинескиот Ѕид Жолта, поларната светлина Зелена, Napa Долина, Ролс Ројс Виолетова, Галакси Виолетова, Реката Нил Сина, Теренот Црна, Вегас Зелена, Hoover Браната, Белата Куќа Спецификација : Сите шишиња се во 1oz Вегетаријанска-friendly и ЕУ одобрени Подесувате-доказ етикета; кристал-flex шише со пресврт капа Sterilized со гама зрачење, Произведени во Њујорк, САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите