.

.

HINAPRAM 4-во-1 Куче столче Покрие Водоотпорни столче Заштитник со Мрежа Визуелна Прозорец Nonslip Милениче Седиште Покритие за задното Седиште со Меморија Џебови Перат Ку

HINAPRAM 4-во-1 Куче столче Покрие Водоотпорни столче Заштитник со Мрежа Визуелна Прозорец Nonslip Милениче

DEN 935.76
Износ

♥4-во-1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЧЕ столче на КОРИЦА : Тоа може да се претвори во куче hammock, задното седиште маска, домашно милениче пред седиштето маска, или багажникот товар лагер со користење на патент.Тоа исто така им овозможува на децата и домашните миленичиња да ги споделат задното седиште и имаат пикник заедно.Уживајте во прекрасно време. ♥100% ВОДООТПОРНИ : Нашата столче заштитник е направен од висок квалитет водоотпорен материјал кој може да се заштити вашиот автомобил седиштето, како и.Целосно го задржи вашето седиште од било нечистотија, течни, гребнатини или други. ♥ВИЗУЕЛНА ПРОЗОРЕЦ & ЏЕБОВИ : Со мрежа визуелна прозорец во центар, тоа им помага на куче, се подобри циркулацијата на воздух, и можете да ги видите лесно, намалување на нивната вознемиреност.Екстра складирање џебови може да ги зачувате вашите домашни миленици' храна и играчки. ♥ПОБЕЗБЕДНО&ПРОФЕСИОНАЛНИ DESIGH : Не се лизга на дното ќе не направи вашето куче слајд наоколу.Ова куче седиште покрие, исто така, се опремени со 2 милениче ремени, од страна на клапи, двојно куки за да се заштити вашите миленици од добивање повредени при нагло сопирање. ♥ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ИСЧИСТИ : Ова куче hammock за автомобил backseat лесно можат да бидат инсталирани или отстранети со седиште подлога и прилагодливи snap токи.Само snap на тока ремени околу вашиот автомобил е потпирачи за глава и навивам во седиштето подлога.Thisback седиште куче покритие за автомобил е многу лесно да се чисти.Можете да го рака мие во тече вода или избрише со влажна крпа.правосмукалка е да се употребуваат, како и.

R

Им се допаѓа и на купувачите