.

.

5pcs/многу Бебе Handkerchief Плоштадот Бебе се Соочуваат со Крпа Бебе Washcloths 30x30cm Памук Младата Избрише Крпа Новороденче Плунка Крпа Бебе Бебе Крпа Брише Туш Подарок

5pcs/многу Бебе Handkerchief Плоштадот Бебе се Соочуваат со Крпа Бебе Washcloths 30x30cm Памук Младата Избрише

DEN 261.36
Износ

Не само што може да се користи како бебе washcloths, но, исто така, совршен за бања крпи, газ washcloths, slobber брише, брише потта.Најдобар подарок за Бебето Туш.Бебето крпа е многу погодна за момчиња и девојчиња, супер абсорбента, супер-меки.Лесно да се чисти и суви.Лицето Крпа не е иритирачки и тоа е многу здраво за вашето бебе е чувствителна кожа.Нашите високо квалитетни бебе алишта се многу издржливи и ќе имаат долг живот.Тоа е идеален подарок избор, погодна за двете бебе девојки и бебе момчиња.Големина : 30x30cm/11.81 во×11.81 во.Материја : памук.Пакетот вклучува : 5pcs × Бебе крпа (други додатоци демо на сликата не е вклучен). 100% сосема нов и висок quality Features : Боја е многу модерен, памучна газа, многу мека.Карактеристики : 1. Хранење 2. Се мијат твоето лице 3. Шампон бања 4. Пелена крпи 5. Перници, крпи.Одличен подарок за вашите baby Specifications : Материја : памук, Големина : 30x30cm/11.81 во×11.81 in Color : Мешани бои, Бела, Жолта, Зелена, Сина, Pink Quantity : 5 pcs Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 5pcs × Бебе крпа (други додатоци демо на сликата не е вклучен).

R

Им се допаѓа и на купувачите