.

.

NBWDY универзална 2pc 5050 Килибар Led Мото Велосипед Пак Сигналот Индикатор Blinker со Вкупно 12 Led

NBWDY универзална 2pc 5050 Килибар Led Мото Велосипед Пак Сигналот Индикатор Blinker со Вкупно 12 Led

DEN 1461.60
Износ

120 степен агол на гледање 5050 Led диоди за пошироката visibilit,Светлината е посветла.LED одбор е водоотпорен и СТП гел обложени, Светилки се повеќе издржливи.Користете Индустриска сила Само Лепило Поддршка е една кора и се држи.Може да се лупено исклучено директно од страна на лента,лесен за инсталација. 4-8in.(должина) x 0.4 во.(ширина) x 0.15 во. (дебелина),ultrathin лента да се зачува простор.Килибар десно Лево Свртување & Земјата Лента е Флексибилен ~ ќе се приспособат на многу површини Пакет Содржина : 1 x 2pc 5050 Led Мото Велосипед Килибар LED Пак Сигналот Индикатор Blinker со Вкупно 12 Led.

R

Им се допаѓа и на купувачите