.

.

Националната Хардвер N258-996 3193BC Добиток Snap во Цврста Бронза

Националната Хардвер N258-996 3193BC Добиток Snap во Цврста Бронза

DEN 222.24
Износ

Нерѓосувачки челик пролет.Вртливата око елиминира заплитане.Пролет snap за брз прилог.Солидна бронза тело и гром.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Од куче синџири на добиток се прилепува, постои мноштво на прилогот прилепува во бронза, позлатен, па дури и нерѓосувачки завршува.Овој асортиман на прилепува ги задоволува потребите на земјоделските да домаќинство.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Од куче синџири на добиток се прилепува, постои мноштво на прилогот прилепува во бронза, позлатен, па дури и нерѓосувачки завршува.Овој асортиман на прилепува ги задоволува потребите на земјоделските да домаќинство.

R

Им се допаѓа и на купувачите