.

.

STAPENS Извештај го Опфаќа со Лизгачки Бар, Јасно Хартија Заштитник Ракави, 12.2 x 8.5 Инчен (10 Парчиња)

STAPENS Извештај го Опфаќа со Лизгачки Бар, Јасно Хартија Заштитник Ракави, 12.2 x 8.5 Инчен (10 Парчиња)

DEN 287.76
Износ

Широк Спектар на Апликации-Извештај го опфаќа во собата може да се широко се користат во различни ситуации, како што се училишта, канцеларии, домови, болници.Тие се совршен за чување на документи, фајлови, дизајн drafts (недовршени), извештаи, лист музика, тест на трудови, или други А4 големина на хартија.PP Материјал-Јасно извештај поклопецот е направен од високо-квалитетни PP материјали, која е безбедна, безопасни и без мирис, со карактеристики на водоотпорен и dustproof.Тие може да се заштити вашите датотеки добро.Јасно Предната Маска и Голем Капацитет-Јасно пред извештај го опфаќа ќе ви овозможи лесно да го видите хартија, кој може да се спаси време да се најде документи.Голем капацитет, еден извештај маска може да се одржи за 50 листови хартија.Шарени Лизгачки Барови-Нашите лизгачки извештај го опфаќа има 10 опфаќа и лизгачи дојде во 5 различни бои, вклучувајќи ги и жолта, бела, зелена, розова и сина боја.Можете да ги користите нашите шарени извештај го опфаќа да категоризирате вашите повеќе документи.Тие може да ви помогне да ги организирате и чување на разни видови на датотеки.Димензии-Големина на хартија заштитник ракави е 12.2 x 8.5 инчи / 310 x 215 мм.Тоа е малку поголеми од А4 хартија, која може целосно да ги покрие хартија и документи и ги спречи брчки и да мокри.Нашиот извештај опфаќа се мултифункционални и тие може да се направи како датотека папки за домашна задача, тест труд, презентација, исто така, може да се користи за училишта, канцеларии, домови, болници, претпријатија и поединци на екранот, итн.Тоа е практична за бизнис и секојдневниот живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите