.

.

Colorido Кујната Готвење Utensil Носителот Flatware Стапчиња За Јадење Прибор За Јадење Шупливи Складирање Одвод Кутија Сребрениот Caddy Utensil Носителот Организатор Баскет Пинк

Colorido Кујната Готвење Utensil Носителот Flatware Стапчиња За Јадење Прибор За Јадење Шупливи Складирање

DEN 110.16
Износ

Материјал : ПП; Една Мрежа Големина : 9.5 cm x 9.5 cm x 13.7 cm/3.74" x 3.74" x 5.39";4-Grid Големина : 15.5 cm x 10.5 см x 14.3 cm/6.1" x 4.13" x 5.63" (Прибл.);.Се обезбеди доволно простор за вашиот прибор за јадење или пример, перење на садови tools.Одделни области за вилушка, лажица, четки, сунѓери, партал и повеќе.Мала големина, но голем капацитет, тоа може да се сместат стапчиња за јадење, ножеви, разни кујнски прибор, едноставни и убави, тоа е голема сценографијата во различни дома декорација стилови;.Таа донесува храна одделение PP, кој е безбеден и сигурен, тој е дизајниран со одвод дупка и база за да се олесни одвод, тоа е сместен во кујната за да ги зачувувате стапчиња за јадење, ножеви и др.Имајте кујна нередот под контрола, преку организирање во оваа корисна, keep items одделени и уреден; Табела сервис како прибор за јадење, садови, и повеќе се секогаш во рамките лесно се стигне и се подготвени да одат;.Точка Име : Складирање Кутија Материјал : ПП Карактеристики : Мрежа Дизајн, Складирање Сад, Потрошувачка Дупка Дизајн Една Мрежа Големина : 9.5 cm x 9.5 cm x 13.7 cm/3.74" x 3.74" x 5.39" (Прибл.) 4-Grid Големина : 15.5 cm x 10.5 см x 14.3 cm/6.1" x 4.13" x 5.63" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Кутија (Не Вклучувајќи Садови);.

R

Им се допаѓа и на купувачите