.

.

Коса за Сечење Алатки, Електрични професионални Т-облик контура cordless коса clipper тример комплет за коса clipper коса clipper мажите коса clipper тример СО JJKY (Боја : T6 злато)

Коса за Сечење Алатки, Електрични професионални Т-облик контура cordless коса clipper тример комплет за коса

DEN 1250.40
Износ

Брзо полнење : заштита на животната средина батеријата, голем капацитет на батеријата.Затворете јаглероден челик, Т-ножот за обложување, дизајн и сува бричење-нула грешки.Моќни електрични ротирачки машината може да се подобри брзина, енергија и живот.Користи постојана брзина технологија; не влечете го или отлагам во густа и густа коса видови.Средување на shears се основни алатки за детален третман на коса, бради и бради.Спецификација : Големина : околу 14,8% * 4.5 cm Power : 5 VCharging метод : USB charging Charging време : 3h Use време : 120min Battery : 18500 1200mah литиум батерија (Вклучени во Домаќин)Материјал : metal Package Вклучува : Т1 : Домаќинот + USB батеријата полначот + четка + 4 граница combs S8 Буда глава : домаќинот + USB батеријата полначот + четка + 1 заштитна маска + 3 граница comb T2 Змеј и Феникс : Домаќинот + USB батеријата полначот + четка + 4 граница combs T8 тело водоотпорен USB полнење : домаќинот + USB кабел за податоци + четка + 1 заштитна маска + 3 граница combs T6 USB полнење : домаќинот + USB кабел за податоци + четка + 1 заштитна маска + 3 граница comb S9 Бамбус : домаќинот + USB батеријата полначот + четка + 1 заштитна маска + 3 граница combs Note : Овој производ првично се содржани мал шише подмачкување на нафта, но тоа не може да бидат испратени надвор поради царинската причини, па ние го отстранат од пакетот.Ве молиме не ми пречи.

R

Им се допаѓа и на купувачите