.

.

На Hillman Група 44822 1/4-20 x 3-Инчен Навој Род, 8-Пакет

На Hillman Група 44822 1/4-20 x 3-Инчен Навој Род, 8-Пакет

DEN 222.24
Износ

Дизајниран За Бесење, Поврзување, Стегање, И Поддршка За Водовод, Греење И Електрични Апликации И Други Не-It-Yourself Проекти.Навој Стабилизатор Може Да Има Еден Диск Слот Во Еден Крај Да Се Олесни Инсталацијата На Студ.На Прачка Карактеристики Челична Конструкција И Тие Се Дизајнирани Да Се Користи Каде Што Тензијата Се Очекува.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Навој Прачки, исто така познат како studs, се прачки со континуирано провира на двете страни и без глава или обликувани совет Тие може да се користи како сидро болт, стега, закачалка или U-гром На навој род може да се прошири по целосна должина на прачка.Од Производителот Навој Прачки, исто така познат како studs, се прачки со континуирано провира на двете страни и без глава или познат совет.Тие може да се користи како сидро болт, стега, закачалка или U-гром.На навој род може да се прошири по целосна должина на прачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите