.

.

Алфа - 60ft RG8u RG8 Coax Кабел со AMPHENOL PL259s Прилог

Алфа - 60ft RG8u RG8 Coax Кабел со AMPHENOL PL259s Прилог

DEN 1678.80
Износ

Висок квалитет, со многу помала загуба од RG58. Тип : RG-8/U. Номинална Отпорност : 50 ohm.Amphenol PL-259 конектори (центар машки pin) и на двете страни.Произведено во САД.Овие Кабли се собрани и тестирани во нашата продавница. 60ft RG8u Coax Кабел со AMPHENOL PL259s прилог Ние само го користите вистински Amphenols PL259s.Топлината се намали цевки користена е изграден со лепило внатрешниот ѕид кој се топи и текови, запечатување против влага и вода или на други загадувачи.

R

Им се допаѓа и на купувачите