.

.

Директно Поврзан Центрифугални Пумпи, 12V Висок Притисок на Вода, Пумпа за Еден Вшмукување Цевковод Пумпа Цевковод Пумпа Добро Запечатени за Индустрија

Директно Поврзан Центрифугални Пумпи, 12V Висок Притисок на Вода, Пумпа за Еден Вшмукување Цевковод Пумпа Цевковод

DEN 1055.76
Износ

Погоден за домаќинството, индустријата, козметиката, електрични апарати.Тоа е лесно да се инсталира.Усвојување на еден вшмукување на владата, тоа може да префрлувате течности подобро.Постои 12 V висок притисок цевковод пумпа. 100% сосема нов и висок квалитет. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Постои 12 V висок притисок цевковод пумпа. 3. Тоа е лесно да се инсталира. 4. Усвојување на еден вшмукување на владата, тоа може да префрлувате течности подобро. 5. Погоден за домаќинството, индустријата, козметиката, електрични апарати .

R

Им се допаѓа и на купувачите