.

.

ALAZA Црн Лав Главата Бизнис Картичка Носителот Кожа, од не ' Рѓосувачки Челик Тенок Џебен Паричникот Бизнис Картичка на Превозникот Случај Носителот

ALAZA Црн Лав Главата Бизнис Картичка Носителот Кожа, од не ' Рѓосувачки Челик Тенок Џебен Паричникот Бизнис

DEN 167.76
Износ

Големина : 3.7 x 2.3 x 0.4 инчен (9.3 x 5.8 x 1 цм).Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Кожа, Микрофибер мека обвивка.Лесни тенок дизајн, додавајќи без непотребни најголемиот дел или тежина.Држи до 13 бизнис картички, исто така, погодни се за кредитни картички, подарок картички, лични карти, и така натаму.Елегантен дизајн може да го оставите добар прв впечаток за вашите гости, партнери и кооперативни претпријатија.Лесен за носење, тоа може да биде во вашиот џеб, торба, или briefcase Holding до 13 бизнис картички и да ги исполнат секојдневните needs It ќе биде најдобар избор да се даде како подарок за вашите пријатели,колеги, Секој ќе сакате да им даде на тоа да.

R

Им се допаѓа и на купувачите