.

.

Косата Clippers за Мажи Професионални Cordless со Лесни, Електрични Коса Тример за Мажи Сет

Косата Clippers за Мажи Професионални Cordless со Лесни, Електрични Коса Тример за Мажи Сет

DEN 959.76
Износ

Тивко : косата clippers за мажи усвојување на единствен ножот-фитинг молчи технологија и високо-брзина го исклучите моторот.Моќта е силен, но звукот е само околу 50 d B, што е за ист обем како мека разговор во собата.Мазна : керамичка сечилото на косата тример е остар и издржливи, на острината е 10 пати поголема од таа на обичните ножот, и отпорност на триење е за 60 пати поголема од таа на обичните ножот.Тоа е одличен берберот clipper.Лесна : Овој професионален cordless коса тример за мажи тежи само 0.6 lbs, постојаната употреба на раката не е болно.На clippers за коса за сечење се погодни за обликување на секој агол.Безбедност : 5 V USB полнењето е лесно да се користи во целиот свет.Сечилото е дизајниран како еден R-во облик на obtuse агол, што не ќе се намали дури и ако ножот е сериозна со рака.Телото на косата clipper има мазни рабови, погоден за мажи и деца.Погодност : Ние сме подготвени комплетен сет на додатоци за вас, како што се чешли, ножици, престилка, итн.Имаме, исто така, подготви носи торба за вас да се организира коса за сечење комплет.Ние сме подготвени комплетен сет на додатоци за вас, како што се чешли, режа, престилка.Ние, исто така, се подготвени пренослива торба да се организира коса за сечење комплет.Професионална коса clippers за мажи усвојување на единствен ножот-фитинг молчи технологија и високо-брзина го исклучите моторот.Моќта е силна, но звукот е само околу 50 d B, за ист обем како тивок разговор во собата.На керамички нож на clippers за коса за сечење е остар и издржливи, на острината е 10 пати поголема од таа на обичните ножот, и отпорност на триење е за 60 пати поголема од таа на редовни ножот.Тоа е одличен коса clipper.Оваа cordless коса тример за мажи тежи само 0.6 фунти.Континуирана употреба на раката не е болно.Берберот clippers се погодни за обликување на секој агол. 5 V USB полнењето е лесно да се користи во целиот свет.Сечилото е дизајниран како еден R-во облик на obtuse агол, што не ќе се намали дури и ако ножот е сериозна со рака.Телото на косата clipper има мазни рабови, погоден за мажи и деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите