.

.

Кливленд KE50579-1 Коло Прекинато 1.5 А Eta #2-5

Кливленд KE50579-1 Коло Прекинато 1.5 А Eta 2-5

DEN 1246.80
Износ

Вистински ОЕМ замена дел.Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice делови.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Канада.Кливленд KE50579-1 Коло Прекинато, Од 1,5 На Eta, #2-57 Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice делови.

R

Им се допаѓа и на купувачите