.

.

16Pcs Тетоважа Мастило 16 Бои Сет 1 мл 30ml/Шише Тетоважа Мастила Пигмент Комплет за 3D Шминка за Убавина на Кожата на Телото Уметност.

16Pcs Тетоважа Мастило 16 Бои Сет 1 мл 30ml/Шише Тетоважа Мастила Пигмент Комплет за 3D Шминка за Убавина на

DEN 1004.88
Износ

Чисто природни растителни рафинирање, сигурна и безбедна.Исклучително заситена боја, брзо боење, долготраен ефект.Мастило создава динамична позадина и лесно се апсорбира во кожата.Професионални тетоважа, професионални тетоважа техничар.Бела,Кармин Црвена,Поставата Црна,Златно Жолта,Светла Жолта,Вар Зелена, Нуклеарна Зелена,Светло виолетова, Топла Розова,Темно Црвена,Темно виолетова,Точно Сина,Карамел,Светла Портокалова,Небото Сино,Тројно Црна.Бестселерот мастило.Еден грам на пигмент целосно е растворлив во вода и можат да бидат обоени брзо.Кожата апсорбира пигмент лесно, не исчезнат по поправка, и бојата е многу позитивно.Светла боја, лесно да се во боја, без било каква штета, стабилна боја, висока сатурација, силен афинитет.Професионални тетоважа пигмент бои.Многу погодна за тетоважа уметност.Професионални тетоважа боја боја.PERFCT ТЕТОВАЖА УМЕТНИЧКОТО ДЕЛО.Тетоважа уметник е омилен мастило,Тоа е лесно се апсорбира во кожата.Совршено уметничко тетоважа уметнички дела се вклопува локација : Зглобовите, прсти, тигрите устата, напв на вратот, ушите, глуждови, итн.PERFCT ТЕТОВАЖА УМЕТНИЧКОТО ДЕЛО.Тетоважа уметник е омилен мастило,Тоа е лесно се апсорбира во кожата.Совршено уметничко тетоважа уметнички дела се вклопува локација : Зглобовите, прсти, тигрите устата, напв на вратот, ушите, глуждови, итн.PERFCT ТЕТОВАЖА УМЕТНИЧКОТО ДЕЛО.Тетоважа уметник е омилен мастило,Тоа е лесно се апсорбира во кожата.Совршено уметничко тетоважа уметнички дела се вклопува локација : Зглобовите, прсти, тигрите устата, напв на вратот, ушите, глуждови, итн.PERFCT ТЕТОВАЖА УМЕТНИЧКОТО ДЕЛО.Тетоважа уметник е омилен мастило,Тоа е лесно се апсорбира во кожата.Совршено уметничко тетоважа уметнички дела се вклопува локација : Зглобовите, прсти, тигрите устата, напв на вратот, ушите, глуждови, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите