.

.

SeaCea Коса за Сечење Кејп Чадор, Берберот Фризура Кејп Свитлива Салон Ртовите, берберот фризура кејп Бричење Брада Водоотпорен Фризерски Комплет Прибор за Возрасни ?

SeaCea Коса за Сечење Кејп Чадор, Берберот Фризура Кејп Свитлива Салон Ртовите, берберот фризура кејп Бричење

DEN 179.76
Износ

★ Иновации чадор дизајн : фризурата кејп е чадор дизајн, да се спречи опаѓањето од паѓање на вратот и на подот. ★ Хуманизирано дизајн : Оваа фризура ртовите доаѓаат со прилагодливи за различни големини.Тоа е погоден за мажи, жени и деца, со различни вратот големини на заштита од губење или бои кои може да дамки на облеката. ★ Лесно за чување и чистење : косата намали салон кејп може да се здипли во мали димензии, лесна за чистење и складирање, водоотпорен материјал може лесно чистење. ★ Квалитетен материјал : коса за сечење кејп е направен од избрише-чиста најлон материјал, мека, безбедно, antistatic, не-стап, водоотпорен. ★ Широк спектар на апликации : Ова коса кејп е мултифункционален и совршен за на фризер, коса, боја, перм и сечење како и за целиот салон проект.Или мажите сакаат да ги намалат нивните бради.Погодна за Возрасни, Берберот, Деца, Салон.Карактеристики : Направен од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Косата се намали салон кејп може да се здипли во мали димензии, лесна за чистење и складирање.Се спречи губење од паѓање на вратот и на подот.Совршена за домашни и салон употреба.Складирање метод : Држете го двата краја од кејп во вашите раце и пресврт нив во спротивни насоки како што на 8 сл.На кејп ќе се свитка во помал круг.Спецификации : Димензии : 60 см во дијаметар Количина : 1 buc Категорија : Коса за сечење алатки Боја : Сребро сива Материјал : Избрише-чиста taff Пакетот вклучува : 1 x Коса за сечење наметка чадор.Белешки : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме! 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите