.

.

01 Ладење Вентилатор за Префрлување, Издржливи се Прилагоди На Ладење Брзината Кулер Стојат Мал и Компактен за Повеќето Луѓе за Игра

01 Ладење Вентилатор за Префрлување, Издржливи се Прилагоди На Ладење Брзината Кулер Стојат Мал и Компактен

DEN 1929.60
Износ

Таму е се префрлите на страната на ладилникот, можете да ја прилагодите ладење брзина (ТУРБО/НОРМАЛНО) или да го исклучите.Опремени со 3 ладење фанови внатре, ефикасно прахосвам топлина и одржување на конзола кул кога игри.Направени од супериорен еко-пријателски материјал, тоа е издржлив.Мал и компактен дизајн, лесно да се постави и користи.Вентилаторот за ладење за Nintendo Switch игра конзола.Опис : Овој професионален кулер е специјално дизајниран за Nintendo Switch игра конзола.Тоа карактеристики 3 вграден фанови да ги растера топлина од вашата конзола, кои во голема мера помага за подобрување на работниот век на вашиот конзола.Тоа ќе не прави многу бучава, додека работи.Карактеристики : Ладење вентилатор за Nintendo Switch игра конзола.Опремени со 3 ладење фанови внатре, ефикасно прахосвам топлина и одржување на конзола кул кога игри.Мал и компактен дизајн, лесно да се постави и користи.Направени од супериорен еко-пријателски материјал, тоа е издржлив.Таму е се префрлите на страната на ладилникот, можете да ја прилагодите ладење брзина (ТУРБО/НОРМАЛНО) или да го исклучите.Спецификации : Боја : Црна Материјал : ABS Интерфејс : USB Влезен Напон : 5 V DC : 500m A Погоден : за Nintendo Switch Големина : Прибл. 175 * 45 * 40 мм / 6.9 * 1.8 * 1.6 инчен Пакет Тежина : Околу 129g Пакет Листа : 1 * Вентилаторот за Ладење 1 * Прирачник за Корисникот (Не вклучувајќи го игра конзола.).

R

Им се допаѓа и на купувачите