.

.

Тетоважа Подножјето На Возилото Тетоважа За Лична Нега На Возилото Тетоважа На Возилото Тетоважа Машина Подножјето На Возилото Покрие Пирсинг & Тетоважа Материја?

Тетоважа Подножјето На Возилото Тетоважа За Лична Нега На Возилото Тетоважа На Возилото Тетоважа Машина Подножјето

DEN 285.36
Износ

★ Вграден прекинувач, лесен за користење : Вграден прекинувач, главно се користи за контрола на преминувањето на тетоважата машина, постабилна и подолг живот.Место на машината нога преминете на земјата некаде.Дури и ако започне со тоа, ќе остане во таа положба. ★ Функционални предности : пред крајот на тетоважата машина педалата усвојува анти-лизга дизајн на вештачка кожа подлога, што е погодно за тетоважа уметник за контрола на тетоважа машина.Вие нема да бидете во можност да се добие тетоважа, бидејќи вашите нозе не може да го допре на возилото.Должината на 360-степен слепи кабелот е доволно за да се поврзете на тетоважа педали и работи на било кој агол. ★ Едноставна операција : работата на тетоважа на возилото е многу погодно.Само поврзете го тетоважа машина да го приклучокот и притиснете на нога се префрлат на користење на тетоважа машина.На тетоважа уметник лесно може да се контролира тетоважа машина во секој агол, едноставен и лесен за употреба. ★ Безбедно и издржливи : 6.35 mm професионална аудио приклучок за микрофон, не е лесно да се деформира, цврсти железо основни компоненти се направи приклучокот многу чувствителни.На цревото ја штити жица и не е лесно да се пробие за да се обезбеди неговите услуги живот. ★ Применливи предмети : тетоважата на возилото е направен од високо-квалитетни материјали, со уникатен дизајн, 360-степен операција, погоден за почетниците тетоважи или професионална тетоважа ентузијасти за контрола на веѓи, усни облоги, eyeliners, и телото уметност.Тоа може да се користи со било тетоважа машина.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на леано железо материјал, топлина и отпорни на абење, издржливи и отпорни на корозија. 2. Вграден прекинувач, главно се користи за контрола на преминувањето на тетоважа машина, постабилна и подолг живот. 3. Пред крајот е изработен од вештачка кожа подлога против лизгање дизајн, лесно за тетоважа уметник за контрола на тетоважа машина. 4. 6.35 mm професионална аудио приклучок за микрофон, не е лесно да се деформира, цврсто јадро собранието го прави plug многу чувствителни. 5. Суштински додаток за тетоважа изведувач за да им помогне да ги контролирате тетоважата машина лесно.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Подножјето На Возилото Материјал : Леано Железо Боја : Црна Приклучок : Прибл. 6.35 mm / 0.25 инчи Објект Големина : Прибл. 100 x 65 x 20mm / 3.9 x 2.6 x 0,8 инчи Пакет Листа : 1 x Тетоважа Подножјето на Возилото.

R

Им се допаѓа и на купувачите