.

.

Шиење Столче со Тркала,Берберот Столче со Сина СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 51-65 cm,Поддржани тежина 160 Кг,Столче Backrest со Backrest Салон за Масажа,

Шиење Столче со Тркала,Берберот Столче со Сина СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 51-65 cm,Поддржани

DEN 5148.24
Износ

Ергономски облик поттикнува телото да ги преземе за поздрава седечка положба.Удобно : седиште е завршена во мека, висок квалитет на СТП, обезбедување тоа е и комфорни и издржливи.Вртливата биро Килими со прилагодлива висина на седиште и хром база.Здрав Челик База : Овие челик основи направи столицата помалку подложни на оштетување и да имаат подолг живот од пластични основи.Најубавите дизајнирани кожа стил на Килими со s модерна чувство на било убавина или коса салон;.Боја : Сина.

R

Им се допаѓа и на купувачите