.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973269289 Сплит Заклучување Подлошки, 1/2, Парче-50

Тешко да се Најде Fastener 014973269289 Сплит Заклучување Подлошки, 1/2, Парче-50

DEN 128.64
Износ

Дијаметар 1 : 1/2 инч.Дијаметар 2 : 7/8 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Цврстина : Одделение 2. Дијаметар : 1/2".Материјал : Челик.Крај : Цинк.Цврстина : Одделение 2 / A307. Стил : Медиум Сплит.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина Цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации.Бидете сигурни да се тестираат темелно и консултирајте се со лиценциран градител или инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

R

Им се допаѓа и на купувачите