.

.

Маја Mari Хидратантен Argan Масло Серпентина Контрола Подарок Сет – Вклучува И Нашата Шампон и Балсам

Маја Mari Хидратантен Argan Масло Серпентина Контрола Подарок Сет – Вклучува И Нашата Шампон и Балсам

DEN 671.76
Износ

За преработени коса : Хемиски третирани и топлина-обработени влакна често станува оштетени и послаби текот на времето.Оваа храна богата, враќање на шампонот и балсамот ќе го негуваат вашата коса со богата Argan масло од коренот до крај, што резултира во сјајна и поздрав изглед на косата.За текстура на косата видови : Овие специјално формулиран argan масло Шампон и Балсам се направени специјално за текстура на косата и помага за да се добие дека frizz под контрола.Донесе на вашето оштетени, frizzy коса врати во живот и да ги споделите со оние луксузен брави сјај.Ја храни, обновува, и сјае : Нашата Argan Масло, средството за смекнување на косата е создаден за да се изедначи и поправка на вашата коса за да ги своите прекрасни хидриран потенцијал.Тоа е живот-saver за сува, кршливи и оштетена коса.Проширена употреба резултати во природно сјајна и мека коса.За најдобри резултати, користете Маја Mari Хидратантен Argan Масло Шампон пред климатизација.Одлично за кадрава коса : Каже збогум на сува оштетена коса и здраво да се дефинира бестежин кадрици кои се донесат отскокнување назад до вашиот чекор.Нашите argan средството за смекнување на косата е одлична за сите типови коса, особено кадрава коса!.Направени со Љубов - Ние се формулира и да се создаде сите Маја Mari производи во Лос Анџелес, Калифорнија.Нашите argan масло шампон е paraben-free.Ние никогаш не се тестираат врз животни.

R

Им се допаѓа и на купувачите