.

.

Clothink Олимписки Тежина Плоча Држач за 2x2 / 3 2 Цевка Моќ Кафез Тежина Плоча Складирање Рек Прилог, Сет од 2

Clothink Олимписки Тежина Плоча Држач за 2x2 / 3 2 Цевка Моќ Кафез Тежина Плоча Складирање Рек Прилог, Сет

DEN 935.76
Износ

ГОЛЕМИНА : Одговара на повеќето моќ кафези со 2" x 2" челични цевки со 1" Дупка. (2 инчен дијаметар за Олимписките тежина плочи).ТЕШКИ : Направени од цврст нерѓосувачки челик, тешки дизајн до 300lbs.по плоча држач.УДОБЕН : Намалување на подвижна линија за замена на barbell парчиња, и тогаш тоа е погодно да се продавница barbell парчиња, и заштеда на енергија.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесно да го вметнете и заклучување во дизајн.Само слајд pin на власт решетката е дупка и замав надолу за да ја заклучите во место.Дизајнот е особено идеален за утовар и истовар на тежина плочи.ЕКСТРА ДОЛГ : 9" долго продолжен тежина плоча држач вратило што е 1" подолго отколку повеќето други тежина на сопствениците.ЗАЧУВАЈТЕ го ВАШИОТ ПРОСТОР : Овој пар тежина плоча носителите е добра алтернатива за крупни И простор одземаат тежина плоча дрвја.Носителите се особено идеален за домашна теретана, гаража салата, или комерцијални фитнес објекти со ограничен простор.СИЛНА ИЗГРАДБА : Balelinko Тежина Плоча Држач, се направени од цврст нерѓосувачки челик со црна прав-обложени да се спречи објект од тоа да биде корозивен, rusty или скршени, освен и да ја прошири возраст по долго време користење.На здрав pin поставување на држи сè во место.Само слајд pin на власт полици дупка и замав надолу за да ја заклучите во место.Лесно да се вчита & исклучи дизајн, тоа е погодност за утовар и истовар на тежина плочи.Тежина капацитет до 600lbs, секој еден поддршка до 300 LBS.Силна изградба се грижи за долгорочна употреба и вашата тежина плочи безбедно чување исклучување на подот. 11. 4 L" x 4. 5 W" х 2. 4 H".Со цел да се вклопи 2" x 2" плоштад цевка моќ полици со 1" дупка И 2 "со дијаметар од Олимписките Тежина Плочи.ЗАЧУВАЈТЕ го ВАШИОТ ПРОСТОР : Овој пар тежина плоча носителите е добра алтернатива за крупни И простор одземаат тежина плоча дрвја.Носителите се особено идеален за домашна теретана, гаража салата, или комерцијални фитнес објекти со ограничена space STRONG ИЗГРАДБА : Balelinko Тежина Плоча Држач, се направени од цврст нерѓосувачки челик со црна прав-обложени да се спречи објект од тоа да биде корозивен, rusty или скршени, освен и да ја прошири возраст по долго време користење.

R

Им се допаѓа и на купувачите