.

.

Жените Две Парче Облека Loungewear Pullover со Drawstring Долги Панталони Jogger Поставува Teenger Тренерки Тренингот Сет

Жените Две Парче Облека Loungewear Pullover со Drawstring Долги Панталони Jogger Поставува Teenger Тренерки

DEN 409.68
Износ

На Drawstring Половината Може Да Ви Обезбеди Со Максимална Удобност,Долги Ракави И Долги Панталони Може Да Се Задржи Топло Во Ладно Дена. ????????【Бренд Дизајн 】 Сите производи на Sumen се дизајнирани за зрели, интелигентни жени и мажи. ????????Мултифункционален : Основни И Удобно Дизајн Го Прави Овој Два Парче Сет Не Само Тренерки,Но Исто Така И Пријатна Дневна Облека,Пижами Сет,Jogger Сет,Спортски Облека Групи,Секојдневно Се Носат,Излет Одговараат И Така Натаму. 【НОВИ ИЗДАНИЈА СЕКОЈ ДЕН】 : Добар квалитет и економично !Имаме голем број на модерен облека.????????????-Есен Зима Пролет Две Парче Мора Да Се Има Облека, Мека И Високо-Квалитетна Ткаенина, Лесно Да Се Облекуваат Или Надолу.И Двете Се Дизајнирани Во Едноставно Солидна Боја И Основниот Дизајн,И Тие Никогаш Нема Да Одат Надвор На Датум.????-Два Модели : Солидна Боја И Вратоврска Боја За Печатење. ????????Ве молиме изберете во зависност од големината на табелата затворање.Ако имате потреби, ве молиме текст "Sumen"/"Sumen Жените"/"Sumen Мажи" бренд, ќе видиме сè што сте ги извршуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите