.

.

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Accupress 7608; ETS2000; ETS3000

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Accupress 7608; ETS2000; ETS3000

DEN 1348.80
Износ

Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Можете да ги чувате до 100 флопи дискови во една USB флеш диск.Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.Nalbantov N-Вози Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск – Teac, Matsushita, Мицубиши, Mitsumi, Chinon, Sony, NEC, Panasonic, АЛПИТЕ, Samsung.На емулатор има иста големина и конектори.На тој начин ќе може лесно да го замени стариот флопи диск, без било какви дополнителни промени.Вклучени софтвер е поддржана од следниве оперативни системи : Windows 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Факултативна – Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Mac OS.За Нас : Nalbantov Електроника нуди професионално да се прилагоди опрема од 1978 година. Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите.Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот. 1. Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Можете да ги чувате до 100 флопи дискови во една USB флеш диск. 2. Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака. 3. Nalbantov N-Вози Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск – Teac, Matsushita, Мицубиши, Mitsumi, Chinon, Sony, NEC, Panasonic, АЛПИТЕ, Samsung.На емулатор има иста големина и конектори.На тој начин ќе може лесно да го замени стариот флопи диск, без било какви дополнителни промени. 4. За Нас : Nalbantov Електроника нуди професионално да се прилагоди опрема од 1978 година. Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите.Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.ВАЖНО : * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци.Сите даноци и трошоци мора да бидат покриени од страна на купувачот.Данок на Фактурата ќе бидат обезбедени. * За уредна достава, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се валидни. * Сите вклучени датотеки се достапни на интернет за бесплатно преземање. * Сите трговски Марки се споменува во оваа листа се признати да биде сопственост на трговска марка сопственици.Тие се користат само за целите на идентификација.

R

Им се допаѓа и на купувачите